Aktualitet

Dështon operacioni i madh policor, arratisen grabitësit (foto)Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:58 - 01/05/16 |
b.f

SHKODER- Katër gabitësit të cilët ndodheshin në një banesë në lagjen “Rus” në Shkodër, kanë arritur që të largohen. FNSH dhe policia janë vënë në ndjekje të tyre. Sipas informacioneve paraprake mësohet se policia ka shoqëruar një person, i cili dyshohet të jetë bashkëpunëtori i katër grabitësve. Ende nuk dihen rrethanat se si janë larguar 4 grabitësit të cilët kishin hyrë për të plaçkitur një banesë të armatosur. Banesa që tentuan të grabisin 4 personat është në pronësi të biznesmenit Sabah Rrëshketa.

Policia tenton të arrestojë 4 grabitës

6Capture 245Capture3

*Foto nga vendi i ngjarjes

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas