-Jetë dhe Stil

Dëshironi bark të sheshtë? Ushqimet që duhet të konsumoni


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:10 - 12/07/19 |
xhu lia

Me ardhjen e stinës së verës shtohen gjithnjë e më shumë përpjekjet për të patur linja dhe trup mjaft të kuruar. Shpesh zona e barkut është problematike për t’u tonifuar dhe për të qenë në formë.

Dieta e ekuilibruar dhe konsumimi i vakteve të shëndetshme është tejet e rëndësishme për të arritur rezultate të kënaqshme.

Por duhet të keni parasysh që në listën e ushqimeve që konsumoni të jenë të pranishme disa ushqime specifike si më poshtë:

Frutat e thata

Të bardhën e vezës

Peshku

Kofsha dhe gjoks pule./Opinion.al

Pas