Sport

Derbi i Londrës/ Arsenal triumfon ndaj Tottenham, në fushë nuk mungojnë konfliktetBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:51 - 15/01/23 |
Opi Nion

Arsenali mbetet në krye të klasifikimit pas fitores 2-0 ndaj Tottenham në derbin e Londrës. Por pas ndeshjes së luajtur në Tottenham Hotspur Stadium në fushë ka patur edhe një sherr, teksa Richarlison dhe Ramsdale duket se duhej të sqaronin një situatë mes tyre.

Në sherr u përfshinë edhe lojëtarë të tjerë, mes të cilëve edhe futbollisti Granit Xhaka, i cili siç shikohet në video, mbahet nga trajneri Michel Arteta./Opinion.al

 

 

Pas