InstaBIZ

Deputetit Gerd Bogdani i humb qeni


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:14 - 23/10/15 |
root

Deputeti i PD-së, Gerd Bogdani dhe bashkëshortja e tij, Edlira Çepani i duan shumë kafshët, andaj dhe kishin adoputuar një qenushe me emrin Sushi. Por ajo iu ka humbur dhe ata janë të shqetësuar për të. Ka qenë Edlira ajo që ka nxjerrë një status në Facebook, duke kërkuar edhe ndihmën e njerëzve për Sushin e vogël. Ja çfarë shkruan Edlira:

“Sushi është qenushka jonë që e kemi shpëtuar nga rruga, me shuuumë kohë kurim dhe dashuri ajo shpëtoi nga një sëmundje e pashërueshme dhe tani e kemi marrë në shtëpi… Sot në mëngjes ka hapur derën (se ajo dreq s’mbyllet mirë!) dhe ka dalë!! Ju lutem të na ndihmoni ta gjejmë!! Nesë s’ka shkuar larg duhet të jetë te zona e Myslym Shyrit… Jemi shumë në merak! :”-( Kemi nevojë për ndihme!! Për cdo gjë na lajmëroni në 0672060726″.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas