Life Style

Del nga makina dhe merr “sjanperin”, cila është shënjestra e Kujtim Gjuzit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:25 - 07/10/20 |
Opi Nion

Deputeti Kujtim Gjuzi ka tërhequr përsëri vëmendjen e publikut. Paraditen e sotme, Gjuzi ka publikuar një foto me “snajper” nga Pogradeci.

Në foton e publikuar nuk shihet se kë ka shënjestër, por duket se deputeti është pozicionuar dhe është gati për të qëlluar.

Gjuzi ka tërhequr gjithmonë vëmendje për veshjen dhe sjelljen e tij që kur është futur në Kuvend pas djegies së mandateve nga ana e opozitës./ Opinion.al

Pas