InstaBIZ

Dasma mbretërore, të gjithë të çmendur pas princit George


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:57 - 13/10/18 |
b.f

Princi George është shumë i dashur në mbarë botën dhe në raste të veçanta ai nuk mund të rrojë pa u vënë re në sajë të gjesteve naive që bën. Të njëjtën gjë ka bërë edhe gjatë martesës së princeshës Eugenie të Jorkut, vajzës së princit Andrew dhe Sarah Ferguson, e cili tani është i martuar me një djalë të shtresës së mesme.

Djali më i madh i William dhe Kate Middleton është një engjëll dhe shprehjet e tij të fytyrs kanë bërë për vete miliona njerëz të cilët e kanë parë nëpërmjet rrjeteve sociale. George dhe motra e tij e vogël Charlotte kanë qenë bashkë me vajzën e Robbie Williams, Theodora Williams. Ne po ju paraqesim disa fotografi të princit të vogël që do ju ngrohin zemrën.

Pas