InstaBIZ

Dafina nuk ndalet ka gati klipin e ri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:30 - 19/10/15 |
root

Dafina Zeqiri e cila vetëm para pak javësh solli këngën ‘Hate You, Love You’ nuk e ka në plan të pushoj. Ajo është bërë pjesë e projektit të Lumi B dhe Dj Flow. Treshja ka xhiruar klipin e tyre në Tiranë nga Max Production, që pritet të dalë shumë shpejt në treg.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas