Kryesore

Covid-19, Kosova shënon 1 viktimë dhe 7 raste të reja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:34 - 20/11/21 |
Opi Nion

Autoritetet shëndetësore në Kosovë njoftuan se këtë të shtunë është regjistruar një viktimë nga koronavirusi.

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka bërë me dije se janë regjistruar 7 raste të reja nga 1.546 tamponë të kryer.

Në 24 orët e fundit, nga COVID-19 janë shëruar edhe 34 persona, ndërkaq raste aktive janë 352./Opinion.al

Pas