InstaBIZ

Çiljeta lë pas Marinën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 05:45 - 14/11/15 |
root

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga mban aktualisht statusin e vajzës më seksi shqiptare. Sondazhi i Opinion. Al ka regjistruar një numër të madh votuesish, të cilët deri tani kanë votuar për Çilin me 762 vota.

Në vend të dytë qëndron moderatorja Marina Vjollca me 530 vota kundrejtë 444 votave të gazetares sportive, Ilda Bejleri.

Në vend të katërt ndodhet Luana Vjollca dhe është ngritur shumë në renditje këngëtarja, Enca Haxhia.

Sondazhi do të vazhdojë të jetë në faqen e Opinion. Al edhe gjatë fundjavës, kështu që votoni të preferuarën tuaj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas