-Jetë dhe Stil

Cilët janë ‘mosbesuesit’ e horoskopit?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:53 - 13/09/19 |
xhu lia

Shpeshherë shumë prej nesh e gjejnë veten në karakteristikat e shenjave të horoskopit. Këtë herë sipas astrologëve tre shenja të zodiakut kanë si karakteristikë të tyre mosbesimin. Ato  janë ujori, akrepi dhe dashi.

Akrepi

Për personat e lindur në shenjën e akrepit është shumë e vështirë të ketë besim tek të tjerët. Megjithatë nëse dikush vërtet e meriton, mund të arrijë të fitojë besimin e tij të plotë. Të lindurit në shenjën e akrepit janë shumë selektiv dhe shumë pak njerëz ia hapin zemrën. Zakonisht është i ftohtë dhe kalkulues.

Ujori

Të lindurit në shenjën e ujorit nuk konsiderojnë askënd si të besueshëm. Nëse je në një marrëdhënie me një ujor, mund të kesh shumë pakënaqësi sepse nuk ndihesh i/e qetë. Ujorët nuk i besojnë as vetes së tyre.

Dashi

Të lindurit në shenjën e Dashit janë persona që kanë vuajtur me kalimin e kohës dhe kjo gjë ka sjellë shumë trauma në jetën e tyre, duke u mbyllur zemrat e duke i bërë të mos kenë besim te askush./Opinion.al/

 

 

Pas