InstaBIZ

Chris Brown nxorri rrobat në shitje, fqinjët lajmëruan policinë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:34 - 10/11/19 |
el ida

Këngëtari i njohur, Chris Brown vendosi të shesë disa nga rrobat dhe objektet që nuk i duhen më me një çmim të arsyeshëm.

Kaq mjaftoi që lagjia e tij në Tarzana, Kaliforni, të mbushej plot me njerëz, disa prej të cilëve mbërritën që në orët e para të mëngjesit për të qenë aty kur të hapej “dyqani”. Brown përdori garazhdin e shtëpisë, dhe shtoi edhe disa tenda të cilat u zbrazën brenda pak orësh.

Numri shumë i lartë i blerësve u bë problem për banorët e zonës, të cilët njoftuan policinë për ti larguar dhe për të ndaluar shitjen por nuk ja dolën dot pasi avokati i Brown tha se klienti i tij nuk po bënte asgjë të keqe./Opinion.al

Pas