InstaBIZ

Foto Galeri/ Çfarë zgjodhën yjet për “Emmy Awards”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:38 - 23/09/19 |
el ida

Krahas serialeve dhe prodhimeve më të mira televizive të këtij viti, po aq rëndësi kishte tapeti i kuq i edicionit të 71-të të Emmy Awards.

Çfarë zgjodhën yjet këtë vit, dhe kush tërhoqi vëmendje në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles.

1 2 3 4 5 7 8 9 10 11 13 14 15 16 17 19 20 21 23 6 12 18
<
>

 

Pas