InstaBIZ

Çfarë kanë të përbashkët Luana dhe Aurela?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:15 - 21/11/15 |
root

Përveçse janë të dyja vajza shumë seksi, Aurela Hoxha dhe Luana Vjollca kanë edhe një tjetër gjë të përbashkët. Ju do pyesni çfarë?! Palestra e orëve të vona…

Pasi kanë mbaruar të gjitha punët, dy bukuroshet i drejtohen palestrës gjithnjë në mbrëmje dhe këtë e dokumentojnë edhe me fotot që postojnë në rrjetet sociale.

Nuk e dimë pse kanë bërë këtë zgjedhje, por padyshim që ia kanë parë frytet stërvitjes, pasi janë të dyja shumë të palestruara.

12

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas