-Jetë dhe Stil

Video gazmore/Momentet e sikletshme të gazetarëve gjatë raportimit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:45 - 21/11/15 |
root

Kur ta shihni këtë video do qeshni me lot, sepse situatat janë vërtet komike. Në të do të gjeni momente gazmore dhe të sikletshme të gazetarëve gjatë raportimit.

[fbvideo link=”https://ëëë.facebook.com/uniladmag/videos/1571886379501082/” ëidth=”700″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas