InstaBIZ

Capital T publikoi foto me të dashurën, me siguri ju ka shpëtuar ky detaj!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:14 - 11/10/18 |
b.f

Capital T është padiskutim një nga reperët më të famshëm shqiptarë, por që jetën e tij private ka vendosur ta mbajë gjithmonë të tillë dhe nuk është se e kemi parë shpesh në shoqërinë e ndonjë femre.

Ai nuk ka treguar kurrë diçka për lidhjet e tij të dashurisë në media, por duket se sot ai ka vendosur të na prezantojë partneren e tij, ende jo zyrtare, por shumë persona të famshëm i kanë thënë urime në komebnte. Reperi ka publikuar foto pranë një vajze simpatike e cila nuk duket qartë në sfondin pas tij. Megjithatë ai ka postuar dhe një foto tjetër ku duket se janë kapur përdore me vajzën ndërkohë që po shijojnë një udhëtim me helikopter. Mirëpo po t’i bëni pak ZOOM fotos, në dorën e Kapos, shihen shenjat e buzëve që me siguri janë të vajzës në fjalë.

Nëse është apo jo realisht e dashura, pritet ta mësojnë në fotot në vijim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Pas