InstaBIZ

Camila Cabello dhe Shawn Mendes fotografohen sërish bashkë


               Publikuar në : 13:23 - 13/07/19 |
xhu lia

Prej ditësh në mediat e huaja qarkullojnë fjalë për një lidhje mes këngëtarëve Camila Cabello dhe Shawn Mendes.

Ata janë fotografuar shpesh së bashku të përqafuar si dhe i kanë bërë dedikime njëri-tjetrit. Megjithatë asnjëri prej tyre nuk e konfirmuar zyrtarisht lidhjen.

Ditët e fundit kanë qenë disa fansa që i kanë pikasur teksa qëndrojnë të përqafuar në një restorant. Shawn kishte hedhur krahët rreth Camilës dhe dukeshin shumë të dashuruar./Opinion.al/

Pas