Bota

Burri shkon për të marrë vaksinën anti-covid,bërtet sa afrohet infermierja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:46 - 01/08/21 |
Opi Nion

Një qytetar ka shkaktuar të qeshura nga frika e tij ndaj vaksinës anti-COVID. Ai fillon të bërtasë ende pa u ngulur shiringa nga anëtarja e grupit mjekësor, por edhe pse kishte frikë, i riu ishte i vendosur që të merrte vaksinën.

Ndërkohë të gjithë të pranishmit që po prisnin për t’u vaksinuar s’mund t’i mbanin dot të qeshurat dhe filmuan gjithë ngjarjen.

Pas shumë përpjekjesh, burri vendos të bëjë vaksinën, e për këtë ai u duartrokit nga të gjithë qytetarët që prisnin radhën për tu vaksinuar./Opinion.al

Pas