Rajoni

20-vjeçarja nga Austria përdhunohet nga katër persona në Greqi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:20 - 01/08/21 |
Opi Nion

Një 20-vjeçare nga Austria është përdhunuar nga katër persona teksa ishte duke pushuar në Greqi.

Mësohet se 20-vjeçarja është përdhunuar nga katër djem grek të moshës, 30, 28, 26 dhe 27 vjeç E reja kishte shkuar vullnetarisht në shtëpinë e një 27-vjeçari, pa e ditur se aty ishin dhe miqtë të tij.

Ajo pretendon se katër grekët e kanë përdhunuar në grup. Por të rinjtë e arrestuar e kanë mohuar një gjë të tillë. Ata thonë se e kanë takuar për të kryer marrëdhënie seksuale me të, me vullnetin e saj të lirë.

Pas