Aktualitet

Regjistrohen vatra zjarri në Radhimë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:09 - 01/08/21 |
Opi Nion

Vatra zjarri janë regjistruar Radhimë, të cilat po përhapen me shpejtësi.

Flakët janë kthyer në shqetësim dhe për qytetarët që kanë zgjedhur këtë zonë për të pushuar.

Flakët kanë përfshirë zona të ndryshme në, ndërsa më problematike sipas ministrit të Mbrojtjes, Niko Peleshi mbetet situata në Karaburun dhe Kurbin./ Opinion.al

Pas