Kronikë

Bulqizë/ Humb jetën 62-vjeçari, po peshkonte me gjenerator


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:18 - 02/08/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Bulqizë ditën e sotme. Një 62-vjeçar ka humbur jetën teksa ishte duke peshkuar me gjenerator.

Viktima ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në vendin e quajtur ”Tre Çezmat” tek zalli i Bulqizës, gjë e cila i shkaktoi vdekjen.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton për sqaruar ngjarjen./ Opinion.al

Pas