Kronikë

Qëllohet me thikë një 15-vjeçar në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:23 - 02/08/21 |
Opi Nion

Një 15-vjeçar është qëlluar me thikë gjatë një konflikti të ndodhur mbrëmjen e sotme në bulevardin “Zhan D’ark” Tiranë.

I mituri J. K.,  është transportuar për në spital ku po merr ndihmë mjekësore. Ndërkohë, policia po punon për identifikimin dhe arrestimin e autorit. Grupi hetimor po punon për zbulimin  dinamikës së ngjarjes./Opinion.al

Pas