Aktualitet

Braçe: E nisim nga a A-ja! Analizë për të ndryshuar dhe për t’u hapur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:15 - 24/09/21 |
Opi Nion

Ish-zv/kryeministri Erion Braçe dhe kreu i qarkut të Fierit, Taulant Balla, kanë zhvilluar ditën e sotme takime me strukturat e PS në Divjakë.

Në një postim në rrjetet sociale, teksa ka publikuar foto nga takimet Erion Braçe shprehet se në Divjakë e kanë nisur nga e para, nga A-ja.

Më tej ai thotë se duhet analizë për të ndryshuar dhe për t’u hapur duke theksuar se fitoret vlejnë për këtë.

“Në Divjakë, e nisim nga e para, nga A-ja! Analizë për të ndryshuar, ndryshojmë për t’u hapur dhe bashkuar fitoret vlejnë për këtë”, shkruan Braçe.

Pas