InstaBIZ

“Bihter” në prag ndarje nga bashkëshorti? Vjen reagimi i tij


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:09 - 17/02/20 |
xhu lia

Aktorja turke Beren Saat nuk është një emër I panjohur për publikun shqiptare. Ajo është mjaft e njohur për shkak të telenovela ku ka qenë protagonist si “Dashuri e ndaluar, “Sulltanesha Kosem” etj.

Aktualisht Saat është angazhuar në një serial të ri ku ka patur skena për të rritur. Sipas mediave turke diçka e tillë ka afektuar martesën e saj me këngëtarin turk Kenan Dogulu, madje është shkruar se çifti po shkon drejt ndarjes.

Por duket se asgjë nuk është e vërtetë dhe diçka të tillë e ka konfirmuar vetë këngëtari i njohur. “Ne shohim lajmet dhe bashkë me Beren qeshim. Nuk janë të vërteta asgjë nga ato që thuhen miq’’,-u shpreh ai.

Çifti ka rreth 5 vite së bashku, ndërkohë që herë pas here aludohet se ata janë drejt ndarjes./Opinion.al/

Pas