Kronikë

Bie nga lartësia teksa punonte, plagoset 24-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:13 - 02/10/21 |
Opi Nion

Një 24-vjeçar ka mbetur i plagosur pasi ka rënë nga lartësia teksa ishte duke punuar.

Policia e Tiranës bën me dije se ngjarja ka ndodhur në Mullet dhe se i plagosuri është identifikuar me inicialet A.G.

24-vjeçari është transportuar në spital ku merr ndihmë mjekësore. Ndërkohë, lidhur me këtë ngjarje është ngritur një grup hetimor, i cili po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas