Kronikë

Bie nga lartësia 30-vjeçari, policia jep detajet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:29 - 01/08/20 |
Al Do

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një 30-vjeçar ka rënë nga lartësia.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e “Unazës së Re” rreth orës 20:15

Sipas policisë 30-vjeçari me iniciale O.H., dyshohet se është vetëhedhur.

Ai ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ Opinion.a

Pas