Emisionet

Biden apo Trump?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:57 - 05/11/20 |
el ida

Zgjedhjet në Amerikë kanë qenë në fokus të emisionit “Opinion” të mërkurën e datës 4 Nëntor. Gara elektorale mes dy kanditaëve, avantazhet dhe disavantazhet e secilit si dhe kontestimet e disa shteteve nga ana e Donald Trump kanë qenë disa nga pikat e diskutuara nga të ftuarit në panel.

Te ftuar ne studio:

Ylli Rakipi

Sokol Nako

Tomorr Alizoti

Anuela Ristani

Boiken Abazi

 

Ne lidhje skype;

Dina Jasini

Keida Kostreci

Kozeta Turishta

Endrit Shabani

Mark Kosmo

Avni Mustafa

Lindita Arapi

Medlir Mema

Alba Bajraktari

Pas