Politikë

Berisha për drekën e deputetëve demokratë: Fillim i ri për grupin parlamentar të PDBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:40 - 28/12/22 |
Opi Nion

Një drekë me rastin e festave të fundvitit ka bërë bashkë kryetarin e Partisë Demokratike, Sali Berisha dhe një pjesë të deputetëve të tjerë përfshirë Jorida Tabakun dhe Gazment Bardhin.

Ka qenë vetë kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha që ka publikuar foto nga kjo drekë e thirrur nga deputeti Xhelal Mziu.

Ai shkruan në rrjetet sociale se dreka është si një  fillim i ri për grupin parlamentar të PD-së.

Pas