InstaBIZ

Belen Rodriguez 6 vjet martesë me De Martinon: Ti je…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:04 - 21/09/19 |
xhu lia

Marrëdhënia mes prezantueses Belen Rodriguez dhe balerinit Stafano De Martino ka qenë mjaft e komplikuar. Ata u lidhën në martesë në vitin 2013 dhe më pas u ndanë dhe tashmë janë kthyer sërish bashkë.

Këto ditë çifti ka festuar 6-vjetorin e martesës dhe Belen përmes disa fotove në rrjete sociale i ka bërë një dedikim plot dashuri bashkëshortit të saj.

“Dashurisë time të madhe, ti që më bën të lumtur, ti që më mërzit, ti që e bën zemrën time të lëviz, ti që je pasion, ti që je adrenalinë, siguri, pasiguri, brishtësi. Ti që je aventurë dhe dëshirë. Ti që je bota e pazbuluar, ti që je vendi im i lumturisë. Të dua, gëzuar përvjetorin jeta ime”, -shkruan Belen bashkangjitur me fotot në vite të të dyve. Ata janë prindër të një djali 3-vjeçar të quajtur Santiago./Opinion.al/

 

Pas