InstaBIZ

Beckham-ët së shpejti pronarë të një perandorie


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:00 - 15/10/15 |
root

Vlera e të ardhurave të David dhe Victoria Beckham, shkon në 210 milion dollarë, andaj ata i kanë vënë syrin një ‘perandorie’, 5,4 milion dollarëshe në fshat. Çifti po shqyrton mundësinë e të blerit një vilë feudalësh të vitit 1640 në Gloucestershire. Një zëdhënës i familjes Beckham ka thënë për MailOnline se, klientët e tij nuk e kanë parë apo të kenë shfaqur interest për këtë pronë. Shtëpia Amberley është madhështore. Ka gjashtë dhoma gjumi dhe shtrihet në 9 hektarë tokë. Ajo mendohet të shndërrohet në rezidencën kryesore të banimit për çiftin dhe fëmijët e tyre, Brooklyn, 16, Romeo, 13, Cruz, 10 dhe vajza Harper, 4 vjeç.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas