Sport

Bayern-Atletico, vjen një lajm i madhBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:49 - 29/04/16 |
b.f

Një lajm shumë i mirë vjen për Atletico Madridin.

Trajneri i “Los Colchoneros”, Diego Simeone, do ta ketë në dispozicion mbrojtësin Diego Godin për ndeshjen e kthimit kundër Bayernit të Munichut në “Alianz Arena”.

Mësohet se mbrojtësi uruguaian ka punuar shumë mirë gjatë ditëve të kaluara dhe e ka mënjanuar lëndimin e nyjës së këmbës.

Bayern-Atletico zhvillohet të martën në orën 20:45.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas