Kryesore

Basha: PD e ka detyrim të pashlyer t’i japë zgjidhje problemit të pronave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:23 - 16/02/20 |
Opi Nion

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar sot një bashkëbisedim me disa përfaqësues të familjeve pronare të Tiranës.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Basha shprehet se PD e ka detyrim të pashlyer t’i japë zgjidhje problemit të pronave.

 “Sonte në mbrëmje prita për një bashkëbisedim të hapur disa përfaqësues të familjeve pronare të Tiranës.PD ka detyrimin e pashlyer ti japë zgjidhjen e munguar dhe përfundimtare problemit të pronarëve, dhe unë jam personalisht i angazhuar për ta bërë atë realitet”, shkruan Basha./ Opinion.al

Pas