Aktualitet

Basha merr timonin, por harron rripin e sigurimit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:10 - 28/02/21 |
Doriana Çepunaj

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha është shfaqur ndryshe këtë të dielë. Ai ka hequr kostumin zyrtar dhe është veshur sportiv teksa po udhëton me bashkëshorten.

Ajo që bie në sy është se kryedemokrati po drejton makinën pa rrip sigurimi, duke shkelur kështu një nga rregullat e qarkullimit rrugor.

Ka qenë vetë bashkëshortja e Bashës, Aurela që ka publikuar këtë foto të çiftit në rrejtet sociale krahas së cilës shkruan:“Një pasdite të këndshme të gjithëve”./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Basha (@basha_aurela)

Pas