Sport

Barazon me Skënderbeun, Teuta mbetet larg kreut


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:59 - 21/11/21 |
Opi Nion

Teuta nuk ka arritur të marr fitore as përballë Skënderbeut që tashmë ndodhet në vendin e parafundit të klasifikimit.

Në ndeshjen e sotme që u zhvillua në Kamzë, të dyja skuadrat kanë dalë me barazim në rezultatin 2-2.

Fillimisht ishte Skëndërbeu që shënoi me anë të Mensah, por Teuta përmbysi rezultatin përmes  Lorenco Vilas, në minutat 36 dhe 47. Ishte Melos Bajrami i cili  barazoi rezultatin pas një goditjeje me kokë në minutën 78. Pas këtij takimi Teuta mbetet  në vendin e katërt me 13 pikë./Opinion.al

 

Pas