Kronikë

Banesa përfshihet nga zjarri në Dropull, humbin jetën dy persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:16 - 16/11/21 |
Opi Nion

Dy të moshuar kanë humbur jetën mbrëmjen e sotme në fshatin Hllomo të Dropullit.

Të moshuarit humbën jetën pasi banesa e tyre u përfshi nga zjarri dhe nuk kanë mundur që të dilnin.

Viktimat janë identifikuar me I. P. dhe F. P. Shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje, grupi hetimor po punon për të përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas