Aktualitet

Avokati 38-vjeçar goditet dhe kanoset në zyrën e tij në Fier


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:34 - 07/04/22 |
Opi Nion

Një avokat është dhunuar nga një 46-vjeçar në zyrën e tij në Fier. Policia njofton se ka qenë shtetasi E.XH., që ka kanosur dhe goditur në zyrën e tij avokatin A.O., 38-vjeç për motive të dobëta. 46-vjeçari tashmë është shpallur në kërkim nga policia.

“Fier/Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier shpallën në kërkim shtetasin E. Xh., 46 vjeç, banues në Fier, pasi dyshohet se për motive të dobëta, ka kanosur dhe goditur në zyrën e tij, shtetasin A. O., 38 vjeç, (avokat). Po punohet për kapjen e shtetasit E. Xh.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale”, thuhet në njoftim./Opinion.al

Pas