Kronikë

Arrestohet 27-vjeçari shqiptar në Itali, iu tregoi policëve se kishte mariuanëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:01 - 31/07/22 |
Opi Nion

Policia Italiane ka arrestuar një 27-vjeçar shqiptar i cili akuzohet se shpërndante lënë narkotike në Romë.

Gjatë kontrollit, policia gjeti në çantën e të riut një sasi mariuanë. Ajo që habiti karabinierët është se në momentin ndalimit ata e kanë pyetur 27-vjeçarin se çfarë kishte në çantë dhe ai i është përgjigjur se kishte mariuanë.

27-vjeçari shqiptar më pas  u shoqërua në burgun Borgo San Nicola në Leçe./ Opinion.al

Pas