Kryesore

Armando Broja kalon në avantazh Shqipërinë, tund rrjetën e Izraelit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:41 - 10/06/22 |
Opi Nion

Shqipëria ka arritur të kalojë në avantazh më në fund pas shumë tentativash.

Në minutën e 45-të, ishte Balliu i cili u rrëzua brenda zonës dhe fitoi 11-metërshin.

Armando Broja e realizoi në gol duke shpërthyer edhe festa në stadium.

Pas