Sport

Izraeli shënon golin e dytë, mbrojtja e Shqipërisë nuk reagon


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:27 - 10/06/22 |
Opi Nion

Izraeli ka arritur të kalojë në avantazh tashmë me përmbysje në minutën e 73-të.

Izraeli shënoi golin e barazimit në minutën e 58-të me anë të Solomon.

Miqtë morën krahun bukur dhe e gjetë mbrojtjen të pa përgatitur. Shqipëria shënoi gol në minutën e 45-të.

Ishte Balliu i cili u rrëzua brenda zonës dhe fitoi 11-metërshin. Armando Broja e realizoi në gol duke shpërthyer edhe festa në stadium.

Pas