InstaBIZ

Anita Haradinaj rrëfen të pathënat: Dua të kem 6 fëmijë, por Haga s’na la


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:00 - 08/05/21 |
Opi Nion

Moderatorja Anita Haradinaj ka rrëfyer në një intervistë televizive detaje nga marrëdhënia e saj me ish-kryeministrin kosovar, Ramush Haradinaj.

Ajo u shpreh se ka qenë  Haradinaj ai i cili mori hapi për të dhënë puthen e saj, por me “ndihmën e saj”.

 “Unë e kam ndihmuar, dhe ai e ka bërë. I hapa rrugën,”– tha Anita Haradinaj, e ftuar në “ATV”.

Moderatorja kosovare ka zbuluar gjithashtu se do dëshironte shumë të zgjeronte familjen e saj, pasi ka qejf të ketë 6 fëmijë, por sipas saj“Haga nuk i ka lënë shumë kohë”.

 “Me dëshirë do kisha bërë 6 fëmijë, por nuk na ka lënë Haga kaq shumë kohë dhe kam ngecur me tre, janë shumë të mirë, të mbarë e te shëndetshëm. Me qejf 6 por tani shkova 40-vjeçe, nuk e di a kam kohë,”– u shpreh Anita Haradinaj.

Ndër të tjera Anita Haradinaj  ka treguar që mes të dyve Haradinaj, bashkëshorti I saj është më romantic.

 “Unë do të doja të bëja surpriza por nuk më lë radhë Ramushi, sepse është më romantik. I vjen natyrshëm, është më romantik nga natyra,”- tregoi moderatorja./Opinion.al

Pas