Life Style

Ambasada Amerikane jep një njoftim të ri për lotarinë, evitoni këtë gabim


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:11 - 25/10/18 |
el ida

Edhe pse kanë kaluar disa ditë që nga hapja e aplikimeve për Lotarinë Amerikane, Ambasada e USA në Tiranë ka dhënë sot një tjetër keshillë me vlere për të gjithë ata që janë të interesuar dhe ende nuk e kanë plotësuar formularin e aplikimit.

Me një shënim në faqen e vet në Facebook, Ambasada Amerikane kujton të gjithë të interesuarit ta plotesojne vetë formularin .

“Plotësojeni vetë formularin tuaj. Lexoni në shqip udhëzimet e Lotarisë Amerikane për këtë vit ?https://bit.ly/2l7myjg dhe shihni këtë video që ju tregon në shqip hap pas hapi si të plotësoni formularin tuaj ? https://bit.ly/2RC6zZI“- shkruhet në faqen e ambasadës.

Pas