InstaBIZ

Alpinizimi, pasioni tjetër i Dafina Zeqirit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:15 - 04/11/15 |
root

https://instagram.com/p/9o58gxzOAT/?taken-by=dafina.zeqiri

https://instagram.com/p/9o1GSsTOIH/?taken-by=dafina.zeqiri

Dafina Zeqiri postuar disa video në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet në majë të malit të Gjeravicës. “Ishte një mision i vështirë por ja rritëm. Ndodhemi në majën e malit më të lartë në Kosovë,”-shkruan këngëtarja krahas fotos. Duffye dhe miqtë e saj ndihen mjaft krenarë për këtë arritje, madje këngëtarja ka gdhendur edhe emrin e saj në një gurë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas