Aktualitet

Alibeaj publikon qëndrimin e grupit parlamentar të PD:Një pjesë konfirmuan online


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:54 - 21/03/22 |
el ida

Nënkryetari i PD Enkelejd Alibeaj, ka dalë përpara mediave për të ndarë qëndrimin me të cilin ka dalë grupi parlamentar i PD, pas dorëheqjes së Lulzim Bashës.

Alibeaj, ndërsa ka lexuar qëndrimin tha se ky qëndrim është tashmë i  zyrtyarizuar  nga grupi dhe ka marr konfirmim online edhe nga ata deputetë që nuk kanë qenë në mbledhje.

“Ka qenë më shumë se sa gjysma e grupit në mbledhje. Ka qenë konfirmimi online, sepse një pjesë e tyre nuk kanë qenë këtu, por e kanë konfirmuar”, tha Alibeaj./Opinion.al

 

 

Pas