InstaBIZ

Aktori feston ditëlindjen, urimi i të shoqes bëhet viral


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:10 - 24/10/18 |
el ida

Ryan Reynolds feston sot ditëlindjen dhe bashkëshortja e tij ka zgjedhur mënyrën më origjinale për ta uruar. Me një foto spontane, të shkrepur pasi kanë dalë nga votimet, Blake Lively ka zgjedhur të shkruajë:  “Gëzuar ditëlindjen votuesi më seksi i 2018-ës”.

 

View this post on Instagram

 

Happy Birthday to 2018’s Sexiest Voter Alive @vancityreynolds #justvoted ??#absenteeballot party!

A post shared by Blake Lively (@blakelively) on


Vetë aktori ka shkruar se kjo ditëlindje u bë shumë speciale me pjesëmarrjen në votime. Kujtojmë se Blake dhe Ryan kanë vite të martuar dhe janë një nga çiftet më të dashur për publikun. Komentet pikante mes tyre janë të shpeshta, por edhe urimet tashmë janë kthyer në të tilla.

Pas