InstaBIZ

Aktori amerikan jep lajmin e hidhur, humb djalin 5-muajsh nga tumori në tru


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:12 - 08/12/21 |
Opi Nion

Aktori i njohur amerikan, Nick Cannon ka zbuluar se djali i tij 5-muajsh Zen ka vdekur nga tumori në tru.

Ai e ndau lajmin e hidhur në “The Nick Cannon Show”, të martën në mëngjes, duke i thënë ndjekësve të tij se djali vetëm 5-muajsh ndërroi jetë pasi vuante nga hidrocefalusi, tumori në tru.

Cannon, 41 vjeç, tha se tumori u zhvillua shpejt, ndërsa shpërtheu në lot në emisionin e tij, kur tregoi se si e kaloi fundjavën e kaluar në Kaliforni për të ndarë disa momente të fundit me Zen.

Aktori tha se mori djalin e tij në një udhëtim në plazh të dielën dhe e mbajti në krahë për herë të fundit.

Zen, vetëm 5-muajsh ishte fëmija i shtatë i Nick me Alyssa Scott, i cili erdhi në jetë në qershor të këtij viti./Opinion.al

Pas