Aktualitet

Aksioni policor në Qafë-Kashar/ Shoqërohet edhe djali i deputetit të PS, Rexhep RrajaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:11 - 15/11/22 |
Opi Nion

Gjatë një aksioni policor për kontrollin e mjeteve të blinduara ditën e sotme është shoqëruar edhe djali i deputetit të Partisë Socialiste, Rrahman Rraja , Rexhep Rraja.

Sipas “News 24”, Rexhep Rraja po lëviste me makinë të blinduar së bashku me nipin e deputetit Ramazan Rraja, edhe ky i fundit i ndaluar nga policia.

Sipas informacioneve,  efektivët kanë shoqëruar edhe persona të tjerë që lëviznin me mjete të blinduara dhe deri tani kanë bllokuar 3 mjete.

Më parë Rexhep Rraja është akuzuar për dhunimin dhe kërcënimin një vazje.

 

Pas