Aktualitet

Aksidentohet autobusi i Kombinatit, përplaset me koshin e mbeturinave dhe …


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:31 - 16/05/22 |
Opi Nion

Një tjetër autobus është aksidentuar në Tiranë. Këtë herë ka qenë autobusi i linjës Kinostudio-Kombinat, i cili është përplasur me një kosh mbeturinash në afërsi të zonës së Misto Mame.

Fatmirësisht nga përplasja nuk ka pasagjerë të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sikurse duket nga fotot mjetit të transportit publik i janë thyer xhamat e dyerve.

 

Pas