Kronikë

Aksidenti në Vlorë, viktima ende e pa identifikuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:22 - 06/08/21 |
Opi Nion

Policia ka dhënë informacion zyrtar lidhur me aksidentit e ndodhur pasditen e sotme në autostradën “100 Vjetori” në Vlorë.

Sipas njoftimit të policisë, makina me drejtues 68-vjeçarin A. M., banues në Lushnje, ka aksidentuar një  këmbësore ende të pa identifikuar, rreth 70 vjeçe, e cila si pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Pas