Kronikë

Aksidenti ku humbën jetën babë e bir, arrestohet shoferi i “Benz-it”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:09 - 28/12/21 |
Opi Nion

Drejtuesi i automjetit tip “Benz” që u përfshi mbrëmjen e së hënës në aksidentin ku ndërroi jetë një fëmijë 3-vjeç dhe babai i tij, në aksin Milot-Rrëshen është arrestuar sot nga polica. Mësohet se Arlind Mihaj aktualisht ndodhet ne spital.

Dy makina u perplasën mbrëmjen e djeshme në rrugën e Kombit. Pas përplasjes, mjeti tip “Benz” ka shpërthyer në flakë, duke u shkrumbuar totalisht. Në vendngjarje ndërroi jetë fëmija 3-vjeçar, ndërsa babai i tij u transportua në Spitalin e Traumës në Tiranë, por fatkeqësisht nuk mundi të mbijetojë./Opinion.al

Pas