Kronikë

Aksident në Tiranë, plagoset një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:31 - 02/03/21 |
Opi Nion

Një person ka mbetur i plagosur në një aksident të ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Porcelanit në Tiranë.

Sipas informacioneve, në aksident janë përfshirë një makinë dhe një motor, ku si pasojë e përplasjes së fortë mbeti i lënduar drejtuesi i këtij të fundit.

I plagosur është dërguar në spital për ndihmë mjekësore. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plot të dinamikës së ngjarjes./ Opinion.al.

Pas