Aktualitet

Aksident në Tiranë, makina përplas 3 fëmijë të mitur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:43 - 05/04/21 |
Opi Nion

Një aksident automobilistik është shënuar ditën e sotme në kryeqytet.

Sipas njoftimit të policisë bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina teksa të plagosur kanë mbetur 3 fëmijë të mitur.

Ndërkohë që të miturit janë dërguar në spital, policia dhe grupi hetimor po hetojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Më datë 05.04.2021, rreth orës 14:35, në Kamëz,  janë përfshirë në aksident ​ mjeti me drejtues Xh. Xh., me mjetin me drejtues K. B. Si pasojë e aksidentit mjeti me drejtues K. B., ka dalë nga rruga duke dëmtuar 3 fëmijë të mitur, të cilët u dërguan në spital për të marrë ndihmë mjekësore.”- njofton policia./Opinion.al

Pas